Kolejny Edu Generator już wkrótce. Dowiecie się jak pisać projekty edukacyjne!

W związku z zaleceniem Prezydent Miasta Gdańska, które służy zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszystkie wydarzenia Inkubatora STARTER zaplanowane do końca kwietnia zostają odwołane lub przeniesione na inny termin. 

O zmianach będziemy informować na bieżąco na naszym profilu facebookowym

Granty to wyjątkowa możliwość na działania, na które w szkole brakuje często środków. 

Tworząc projekty nauczyciele mogą m.in. wymieniać się umiejętnościami z Polski i zagranicy, tworzyć rozwijające działania dla dzieci i młodzieży, a nawet otrzymać dofinansowanie na sprzęt czy rozwój nowych narzędzi edukacyjnych.

Tylko jak zacząć pisanie projektów edukacyjnych?

Zapraszamy nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych na spotkanie z elementami warsztatów, podczas którego dowiedzą się:

  • gdzie szukać informacji o dofinansowaniach dla edukacji
  • jakie są dostępne granty dla szkół
  • jak analizować wytyczne zawarte w regulaminach dofinansowań i szukać słów kluczy
  • od czego zacząć pisząc projekt
  • na czym polega logika projektowa i jak ją stosować tworząc pomysł na projekt

Prowadząca:

Barbara Ciach – prezeska Stowarzyszenia Artystyczno-Społecznego Feeria, od ponad pięciu lat współprowadząca organizację pozarządową w Trójmieście, doradczyni kariery w Software Development Academy, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Innowacją na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS. Od 7 lat pracuje przy projektach edukacyjnych. Przez ponad dwa lata zajmowała się ofertą edukacyjną dla nauczycieli w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. W 2017 roku poprowadziła warsztaty pisania projektów dla nauczycieli, które zaowocowały wspólnym projektem „Science Inspired” dofinansowanym z programu Erasmus +. Projekt dostał jedno z najwyższych dofinansowań w 2018 roku. W 2019 roku miała okazję prowadzić warsztaty w Inkubatorze Starter z pisania projektów edukacyjnych w ramach projektu „Azymut – Certyfikacja Przedsiębiorczych Nauczycieli/ek „.