Spotkania

W nowym roku szkolnym 2019/2020 zapraszamy nauczycielki/li, edukatorki/ów oraz wszystkie osoby zainteresowane nowymi trendami w edukacji na kolejne inspirujące spotkania ze specjalistami! Udział we wszystkich spotkaniach z cyklu Edu Generator jest bezpłatny.

Najbliższe spotkania z cyklu Edu Generator:

GratoSfera – nauka przez zabawę

Termin: 30 września 2019 r., godz. 15:00-17:00
Gość spotkania: Kamil Maciaszek

zapisy na wydarzenie: https://evenea.pl/event/naukaprzezzabawe/

GratoSfera jest projektem pilotażowo wprowadzonym w tym roku do 9 gdańskich szkół podstawowych. Podczas spotkania przedstawione zostaną główne założenia tego projektu, co udało się wypracować do tej pory, skąd pochodzi pomysł i jakie są dalsze plany. Prowadzący opowie o wykorzystaniu swobodnej zabawy w szkole i wynikających z niej korzyściach dla rozwoju dziecka oraz roli w zachowaniu dobrostanu psychicznego i budowaniu stabilności psychicznej dzieci.

Warsztat będzie tłumaczony na polski język migowy.
Wydarzenie organizowane w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier!

Spotkanie poprowadzi Kamil Maciaszek – Play Leader, logopeda, edukator. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Logopedia (I i II stopień).

Od 2014 roku zajmuje się tematyką swobodnej zabawy. Jest autorem projektu GratoSfera wprowadzającego swobodną zabawę do gdańskich szkół podstawowych oraz koordynatorem polskiej części międzynarodowego projektu Children’s Access to Play in Schools.

Od 2014 roku pracuje jako edukator i logopeda w Przedszkolu Gedania 1922 oraz alternatywnej szkole creoGedania w Gdańsku. Prowadzi zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych w zakresie od astronomii do mikrobiologii z wykorzystaniem materiałów recyklingowych, pasjonat projektów wielkoformatowych.

Prywatnie miłośnik roller coasterów i parków rozrywki.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *