Z głową w chmurze. Nowe technologie na lekcji – praktyczne szkolenie dla nauczycieli

z głową w chmurach - nowe na fb

Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki na PRAKTYCZNE WARSZTATY pozwalające na poznanie i testowanie darmowych i prostych aplikacji internetowych, wzbogacających pracę z uczniami.

Kiedy: 27 listopada 2017, godz. 9:00-15:00
Dla kogo: Nauczycielki/e wszystkich etapów edukacji

Podczas szkolenia poznacie szeroki wybór bezpłatnych narzędzi dostępnych w sieci, z takich obszarów jak:
– Interaktywne quizy na lekcji;
– Samodzielna praca ucznia;
– Chat z uczniami;
– Chmury wyrazowe;
– Aplikacje do odczytywania i tworzenia QRkodów;
– Zarządzanie klasą „w chmurze”;
– Tworzenie infografik i prezentacji.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieć możliwość pracować na własnych urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu (zachęcamy do zabrania laptopów/tabletów i smartfonów).
Każdy z uczestników będzie mógł testować prezentowane aplikacje zarówno z punktu widzenia ucznia (rozwiązywanie zadań), jak i nauczyciela (projektowanie własnych zasobów zgodnie z potrzebami uczestników).

Uczestnicy otrzymają materiały wspomagające ich dalsza pracę z aplikacjami po zakończeniu szkolenia oraz zaświadczenie o udziale w warsztatach. W trakcie szkolenia osoby w nim uczestniczące będą mieć dostęp do serwisu kawowego oraz przekąsek.

Warsztaty prowadzić będą dr hab. prof. UG Joanna Mytnik i dr Wojciech Glac, wykładowcy uniwersyteccy, których pasją jest projektowanie sposobów skutecznego uczenia się, wciąż poszukujący sposobów na motywowanie studentów i uczniów do aktywnej nauki. Od wielu lat wprowadzają innowacyjne metody nauczania na Uniwersytecie Gdańskim.

Bilety w cenie 169 zł https://nowe-technologie-na-lekcji.evenea.pl/

Masz pytania? Napisz! a.knoff@inkubatorstarter.pl