#2 Warsztaty z gamifikacji dla nauczycieli

STARTER zaprasza na darmowe szkolenie dla nauczycieli i nauczycielek

Praktyczne wykorzystanie gamifikacji w edukacji

 

Czym jest Gamifikacja? Co mają wspólnego gry z edukacją? Dlaczego gamifikacja może zmienić świat na lepsze? Jak skutecznie motywować uczniów? Jak zastosować gamifikację w praktyce? Na co należy zwrócić uwagę na danym etapie projektowania zgamifikowanych zajęć? Przykłady skutecznych gamifikacji. Ćwiczenia i projektowanie gamifikacji przez uczestników.
 

 
Liczba osób: 20
Kiedy: 24 listopada w godz. 15:00-19:00.
Gdzie: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, sala: GDAŃSK.
Zgłoszenia: Zgłoszenia (imię i nazwisko, szkoła, przedmiot nauczania, mail i numer telefonu) należy wysyłać na adres: k.kuczynska@inkubatorstarter.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Prowadzący:


Jacek Siadkowski

Pasjonuje się wdrażaniem nowych technologii do projektów społecznych, doświadczenie zawodowe zdobywał w Laboratorium EE, a dziś prowadzi Fundację Highlight/inaczej. Współautor grywalizacji w projekcie Pracownie Orange i autor publikacji „Grywalizacja. Zrób to sam”.


 

 
Szkolenie towarzyszy inauguracji nowego cyklu spotkań W Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER: Edu Inspiracje to inicjatywa dla nauczycieli i nauczycielek, gotowych szukać nowych rozwiązań i pomysłów w swojej pracy dydaktycznej. Podczas naszych spotkań będziemy przedstawiać nowatorskie, kreatywne i inspirujące metody i narzędzia pracy oświatowej. Bądź na bieżąco i poznaj innych kreatywnych pełnych pasji ludzi! Spotkania odbywać się będą w cyklu co dwumiesięcznym.