Edu Generator – Czego chce biznes i jak z nim rozmawiać?

Kiedy:  11 grudnia 2019, godz. 16:00-18:00

Dla kogo: nauczycieli/ek różnych przedmiotów (w szczególności podstaw przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego), osób zajmujących się doradztwem zawodowym w szkołach, dyrektorów/ek szkół oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości w gdańskiej edukacji

Uczestniczki i uczestnicy spotkania uzyskają praktyczne informacje dotyczące współpracy szkół z lokalnym rynkiem pracy: np. poznają możliwości i sposoby zorganizowania wizyty zawodoznawczej; dowiedzą się, jak przygotować ofertę współpracy; poznają oczekiwania pracodawców względem szkół.

Gościem spotkania będzie Damian Orzeł – Koordynator ds. Szkolnictwa w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Damian Orzeł – absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Obecnie Koordynator ds. szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Sp. z o.o. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona – ZAREZERWUJ MIEJSCE

Spotkanie organizowane jest w ramach Programu Certyfikacji Przedsiębiorczych Nauczycieli/ek AZYMUT. Więcej informacji o programie: https://www.facebook.com/events/3068226706526092/

Po spotkaniu, w godz.18:00-20:00, będzie możliwość skorzystania z konsultacji superwizyjnych z dwiema doświadczonymi doradczyniami zawodowymi – Anną Dukowską i Agnieszką Marusiak.

Superwizja to proces wspomagający rozwój zawodowy, poszerzający samoświadomość oraz wspierający poznawanie własnych zasobów i ograniczeń.

Konsultacje mają na celu zbadanie rzeczywistości, w której osadzone są osoby biorące udział w projekcie (ich konkretnych problemów, wyzwań, dylematów, z którymi się mierzą) i wyszukanie konstruktywnych rozwiązań, które mogą wpłynąć na podniesienie jakości ich warsztatu pracy. 

ZAREZERWUJ MIEJSCE

AZYMUT Program Certyfikacji Przedsiębiorczych Nauczycieli/ek jest realizowany w ramach zadania publicznego „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli w oparciu o kompetencje przyszłości”. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

PATRONAT MERYTORYCZNY CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI w GDAŃSKU