Marcowy EduGenerator: Jak budować silną markę szkoły?


Kiedy:  03 Marca 2020, godz. 15:30-19:00

Szukacie pomysłu, co zrobić, by rodzice wybrali waszą szkołę?

Macie poczucie, że robicie w szkole bardzo dużo, ale niewielu rodziców o tym wie?

Marzy Wam się zbudowanie silnej marki waszej szkoły?

Jeśli odpowiadacie twierdząco na choćby jedno z tych pytań, to zapraszamy na nasz warsztat.

Rozwiniecie kompetencje budowania marki szkoły w oparciu o jej mocne strony oraz planowania i prowadzenia odpowiednio dobranych, spójnych działań promocyjnych. Warsztat jest adresowany do dyrektorów szkół i nauczycieli, którzy chcą, by ich szkoła wyróżniała się, była ceniona i przyciągała rodziców. 

Przygotuj się na 3 godziny efektywnej pracy w dobrym towarzystwie 😉

Dzięki udziałowi w warsztacie dowiecie się:

  • dlaczego warto się wyróżnić i jak wpływa to na powodzenie szkoły wśród rodziców,
  • jak odkryć mocne strony szkoły przy pomocy badania doceniającego (Appreciative Inquiry Davida Cooperrider’a) – uznanej w świecie metody diagnozowania mocnych stron jednostki i organizacji,
  • jak zaplanować dzień otwarty szkoły, by umiejętnie pokazać swoje atuty,
  • jak konstruować ofertę szkoły w oparciu o jej mocne strony,
  • co zrobić, by postrzeganie szkoły przez rodziców było spójne z tym, co szkoła komunikuje, ze szczególnym naciskiem na rolę nauczycieli w budowaniu marki szkoły.

Prowadzące:

Aleksandra Bućko – pedagog, menedżer, konsultant ds. marketingu i komunikacji, lider ogólnopolskich projektów edukacyjnych, copywriter, szkoleniowiec. Współtwórczyni innowacji doskonalenia nauczycieli Szkoły Głównej Mistrzostwa Edukacyjnego i programu budowania marki szkoły na bazie jej mocnych stron „Szkoła w Punkt„. Pasjonują ją edukacja i marketing. Lubi tworzyć i ulepszać rzeczywistość.

Urszula Matlak – dyrektor szkoły, pedagog, menedżer, redaktor merytoryczny publikacji edukacyjnych i terapeutycznych. Współtwórczyni programu terapeutycznego „Ortograffiti z Bratkiem„, innowacji doskonalenia nauczycieli Szkoły Głównej Mistrzostwa Edukacyjnego i programu budowania wizerunku szkoły na bazie jej mocnych stron „Szkoła w Punkt”. Skupia się na projektach, które ulepszają edukację i pomagają szkołom pokazać swoją unikalność

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona – ZAREZERWUJ MIEJSCE