EduGenerator & Social Media Show – Wizerunek nauczycielki/a i edukatorki/a w social media (warsztaty)

2 marca 2017 roku o godzinie 16:00

Tym razem EduGenerator łączy siły z Social Media Show. Marcowe spotkanie odbędzie się pod hasłem wizerunku w mediach społecznościowych. Kto, jak i dlaczego tak właśnie nas widzi? Jaki ma wpływ wrzucane zdjęcie, na to, jak mówią o nas inni? I co to wszystko ma wspólnego z zawodem nauczycielki/a / edukatorki/a?

Podczas warsztatów poruszymy kluczowe tematy związane z obecnością i wizerunkiem nauczycielek/i, edukatorów/ek i innych osób na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą w mediach społecznościowych, takie jak:

  • podstawy bezpieczeństwa w sieci,
  • media społecznościowe i urządzenia mobilne – od zagrożeń po zalety,
  • akademia silnego hasła,
  • dobre praktyki dla pracujących z dziećmi i młodzieżą.

 

Prowadząca:

Marta Tymińska

Trenerka, psycholożka i kulturoznawczyni. Na co dzień zajmuje się grami cyfrowymi, a nowe media nie są jej obce. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w sieci traktuje jako swoją misję.

 

Program warsztatów:

15:40 – 16:00 Rejestracja uczestników
16:00 – 16:05 Przywitanie gości, co nowego w Starterze?
16:05 – 18:00 Marta Tymińska, Wizerunek nauczycielki/a i edukatorki/a w social media – warsztaty

 

Weź udział

 


Uwaga konkurs!

Wybierasz się na #SocialMediaShow? Masz szansę na jeszcze większą dawkę socialowych inspiracji! Wszyscy uczestnicy SMS staną przed szansą zdobycia 2 wejściówek (o łącznej wartości 1180 zł) na jedną z największych konferencji socialowych w Polsce – Social Media Convent, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia w Gdańsku. Szczegóły podczas wydarzeń 🙂

 


Social Media Show to ciekawe spotkania dla wszystkich zainteresowanych tematem mediów społecznościowych i marketingiem. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie tutaj: http://sms.inkubatorstarter.pl/